O nas

Wulkanizacja Szczecin i okolice 24h

Mobilny Serwis Wulkanizacyjny | Mobilna Wulkanizacja 24h

Jesteśmy pierwszą na rynku szczecińskim firma oferująca klientowi mobilną, kompleksową całodobową wulkanizację z dojazdem do klienta w Szczecinie i regionie.

O nas - naprawa opon u klienta Szczecin i okolice - wulkanizacja szczecin

Poznaj nas – Mobilna wulkanizacja

Jesteśmy firmą oferującą mobilną wulkanizację w Szczecinie oraz prowadzimy profesjonalny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą opon i felg samochodowych.

 

Firma działa już niemal 10 lat, świadcząc usługi z zakresu mobilnej mechaniki samochodowej dla klientów indywidualnych i firm. Sztandarowymi usługami są: wymiana opon, magazynowanie opon i naprawa opon w autach osobowych, a także w busach oraz samochodach ciężarowych. Warsztat na kółkach swoim zasięgiem obejmuje Pomorze Zachodnie oraz przygraniczne tereny Niemiec. Zespół mechaników pracuje 24 h / 7. Sklep internetowy działa na terenie całej Polski.

 

Z naszych usług skorzystało już kilkanaście tysięcy Kierowców z kraju i zagranicy.

Wymiana i naprawa opon w miejscu i czasie wskazanym przez Klienta są możliwe dzięki specjalnemu wyposażeniu furgonetki. Najczęściej zamawiane usługi to wymiana opon zimowych na letnie lub wymiana opon letnich na zimowe, wyważanie opon, pompowanie kół gazem, uzupełnianie powietrza w oponach, naprawa opon, pomoc przy awariach na drodze. Mechanicy rozwiązują też problemy z akumulatorem, zabierają zużyte opony do utylizacji, sprawdzają stan klocków i tarcz hamulcowych czy też są w stanie przeprowadzić test komputerowy w aucie urządzeniem diagnostycznym.

 

Od początku działalności dla naszego mobilnego serwisu wulkanizacyjnego był istotny sposób prowadzenia biznesu. W codziennym tworzeniu silnej i stabilnej marki pomaga pasja i zaangażowanie. Zaufanie do partnerów biznesowych oraz współpracowników przekłada się na jakość świadczonych usług.

 

Mobilna Wulkanizacja angażuje się również w akcje charytatywne oraz wspiera inicjatywy fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz innych.

Mobilna Wulkanizacja

Naprawy i wymiany dokonujemy:

na firmowych i osiedlowych parkingach

na prywatnych posesjach

w komisach samochodowych i na poboczach dróg

Pomoc 24 / 7 dni w tygodniu

Maszy pytanie? Chcesz umówić się na wymianę opon? Skontaktuj się z nami!

Klienci o nas

Poznaj opinie klientów o usługach naszego mobilnego serwisu wulkanizacyjnego.

Copyright © 2018 | mobilnawulkanizacja.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: Agencja ORAIZ